Kdo jsme a jak pracujeme

V roce 1999 vznikla česká firma GLOBAL 3000, která sdružuje několik eshopů a společností, kde najdete spoustu běžných věcí, které každý den potřebujete, jako jsou různé pochutiny, jídlo, sladkosti, čaje, káva, nápoje, vitamíny a další potravinové doplňky, kosmetika a drogerie běžná, bio i eko, toaletní potřeby, parfémy, drobnosti a krmení pro mazlíčky, věci a oblečení pro děti, ženy i muže, šperky, povlečení, ručníky a další textilie, knihy, kancelářské a školní potřeby, hračky pro děti, elektřina, plyn, pojištění domu a domácnosti, úrazové pojištění, povinné ručení a spoustu dalšího…

Projekt Klubu GLOBAL 3000 je v ČR výjimečný, umožňuje vám pořizovat si všechny potřebné věci, nechat si je posílat poštou přímo domů a díky tomu vydělávat peníze, které každý z nás nutně ke svému životu potřebujeme. Všude je po nás chtějí, tak je vždy lepší jich mít dostatek, než nemít.

Za všechny nákupy ve všech eshopech získáváte body, které se vám stále přičítají a díky nim se vám postupně zvedají odměny!


Systém je dokonalá kombinace síťového marketingu s prvky affiliate programů a cashback systémů = vaše osobní franšíza. Máme načítací bodový systém, takže o své body nikdy nepřijdete, můžete je sbírat roky. Postupně se  posouváte na vyšší pozice se stále rostoucími odměnami a nikdy nemůžete spadnout na nižší pozici. A neplatíte žádné členské příspěvky ani jiné poplatky. Postupně se tak dopracováváte na doživotní rentu, která vám stále roste.

Svoje odměny si můžete vybírat více způsoby, volba je na vás:
a) jako slevu na další nákup,
b) na Dohodu o provedení práce (DPP),
c) na Živnostenský list (ŽL).

Nové členy do celé sítě přivádíme z Čech a Moravy, ze Slovenska, Maďarska a Polska (pro každý stát je registrační balíček v příslušném jazyce). Nyní je nově zahájena spolupráce i s Rakouskem a Německem. Body se všem načítají i z těchto mezinárodních sítí.

Máme s tímto systémem zkušenosti již od roku 2013 a zatím jsme nepotkali vypracovanější a spravedlivější, než je tento. Seznámili jsme se s mnoha různými společnostmi a s různými výrobky, ale nikde jsme nenašli, co u Globalu. Někde je jen kosmetika, někde drogerie, někde zas jen potravinové doplňky, nebo jen energie a někde pojištění. Ale nepodařilo se nám najít firmu, která by měla potraviny a zboží denní potřeby. V klubu GLOBAL 3000 najdete všechny tyto výrobky a služby dohromady.

Každý člověk si je někde pořídit musí, takže tady máte jedinečnou možnost si tím začít vydělávat peníze. A hezké peníze!

Licence do klubu GLOBAL 3000 vás přijde jednorázově pouze na 250,-Kč. Dále neplatíte už nic, žádné další poplatky ani členské příspěvky tu nejsou. Získáte svůj unikátní přístupový PIN do své virtuální kanceláře, svého vlastního obchodu, který máte dál již zdarma, navždy a bez podmínek. Po přihlášení můžete nakupovat vše, co potřebujete a kdykoliv potřebujete.

A co vše dostanete v registračním balíčku?

Je v něm potvrzení vašeho unikátního přístupového PINu, dva základní katalogy, projekt Klubu GLOBAL 3000, vzorky vitamínových nápojů a koktejlů s různými příchutěmi, ze kterých uděláte 10-20 litrů nápojů a jako dárek vzorek parfému. Dále dostanete emailem nejdůležitější informace o všech eshopech, o tom jak náš klub funguje, jak funguje bodový systém, systém provizí a odměn. A také návody, jak nejlépe využít všech možností pro váš zisk a úspěch. Za své peníze získáváte daleko větší hodnotu, než zaplatíte.

Najdete zde smysluplnou činnost v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejících oborů současnosti. A může ji vykonávat opravdu každý, kdo chce a chodí nakupovat. Doba se změnila, stále více věcí se přesouvá na internet a do virtuálního světa. A kdo se dokáže přizpůsobit a učit se novým věcem, má vyhráno.

A pokud se nemůžete rozhodnout, jestli toho využít a pořídit si tuto licenci, tak jednorázových 250,-Kč není zas tak velký vklad do činnosti, která vám do budoucna přinese daleko více.

Jestli vám můžeme doporučit, pusťte se s chutí do objevování nových možností, nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Nakupit si potřebné věci stejně musíte, tak je nakupujte přes váš PIN. Za to se vám přičítají body, o které nikdy nepřijdete, čímž stále rostou i vaše odměny. Kdykoliv budete potřebovat, se vším vám pomůžeme a vždy poradíme, když nebudete cokoliv vědět. Tady je to o vzájemné spolupráci a pomoci jeden druhému. Všichni společně přivádíme i do té vaší spotřebitelské sítě další členy, kteří si také nakupují a jejich body se načítají i vám. Síť tak roste do hloubky, kde má ze všech nákupů užitek každý.


Ještě jedno názorné přirovnání:

1) V běžném obchodním centru nebo velkém supermarketu, které znáte, je spousta malých obchůdků, kde si kupujete vše, co potřebujete. A také vaši přátelé a známí tam chodí nakupovat. Avšak tento supermarket se s vámi, ani s vašimi přáteli nerozdělí o své zisky, nedá vám nic z obratu, který jste mu všichni udělali. Toto obchodní centrum nebo supermarket vám totiž nepatří!

2) GLOBAL 3000 je také takové obchodní centrum = váš vlastní obchod, kde je také spoustu obchůdků, kde můžete nakupovat, a to podobné nebo stejné zboží, na které jste zvyklí. Tady si však můžete zakoupit licenci (tzv. svoji osobní franšízu) a z obratu získáváte peníze pro sebe. A když poradíte přátelům, aby si také pořídili licenci a chodili tam nakupovat, budou také dostávat část zisku pro sebe. A vy z jejich obratu též, protože jste do tohoto obchodu přivedli další zákazníky. Dále mohou i oni doporučit dalším lidem, aby si pořídili licenci, mohli také nakupovat a získávat též část zisku pro sebe ...

A tak se rozrůstá síť lidí, kteří zde přes svůj PIN nakupují a všem postupně narůstají i odměny. Je to moderní systém obchodu, který se rychle rozvíjí a má velkou budoucnost. Není potřeba stále stavět obrovské hangáry, toto je daleko efektivnější způsob nakupování. A jeho součástí můžete být i VY!

Vše se přesouvá na internet, tak je potřeba to zachytit a začít vnímat. Jak mi napsala moje třídní učitelka na základní škole do památníku: „Kdo chvíli stál, již stojí opodál“. A toto platilo vždy a platit bude stále. Takže nestůjte a nelpěte na tom, co přestává být efektivní a vykročte. Na celém světě je již tento systém hodně rozšířen a využívá ho ke svému prospěchu stále více lidí.

Celý svět se mění a vy musíte s ním. Vyhraje jen ten, kdo se přicházejícím změnám dokáže přizpůsobit a nebojí se jich!

Hlavní věcí je tedy pochopit, že tento obchod je VÁŠ!
A stojí vás jednorázově pouze 250,-Kč!

A tak choďte nakupovat do svého obchodu (přes váš PIN). Nechoďte nakupovat ke konkurenci ty věci, které si můžete koupit ve svém vlastním obchodě. Nedávejte vydělávat někomu jinému! Nadešla doba, kdy je daleko lepší nehledat už žádné slevy, ale naučte se nakupovat chytřeji!

Chcete licenci do svého vlastního obchodu?

Pokud ano, vyplňte prosím VAŠE KONTAKTNÍ ÚDAJE, ozveme se vám a domluvíme se na dalším postupu, podle toho, co vás zajímá.


Další informace o tom, proč pracujeme pro spokojenost a bohatství druhých lidí?