Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Kdo jsme a jak pracujeme

Jsme partnerství několika výrobců, společností a eshopů, a to již od roku 1999. Najdete zde spoustu běžných věcí, které každý den potřebujete, jako jsou různé pochutiny, jídlo, sladkosti, čaje, káva, nápoje, vitamíny a další potravinové doplňky, kosmetika a drogerie běžná, bio i eko, toaletní potřeby, parfémy, drobnosti a krmení pro mazlíčky, šperky, povlečení, ručníky a další textilie, knihy, kancelářské a školní potřeby, věci a hračky pro děti, elektřina, plyn, pojištění domu a domácnosti, úrazové pojištění, povinné ručení a spoustu dalšího…

Náš projekt je v ČR výjimečný, umožňuje vám pořizovat si všechny potřebné věci, nechat si je posílat poštou přímo domů a díky tomu vydělávat peníze, které každý ke svému životu nutně potřebuje. Všude je po vás chtějí, tak je vždy lepší jich mít dostatek, než nemít.

Za všechny nákupy ve všech eshopech získáváte body, které se vám stále přičítají a díky nim se vám postupně zvedají odměny!

Máme načítací bodový systém, takže o své body nikdy nepřijdete, můžete je sbírat roky. Postupně se posouváte na vyšší pozice se stále rostoucími odměnami a nikdy nemůžete spadnout na nižší pozici. Postupně se tak dopracováváte na doživotní rentu, která vám i nadále roste.

Svoje odměny si můžete vybírat více způsoby, volba je na vás:
a) jako slevu na další nákup,
b) na Dohodu o provedení práce (DPP),
c) na Živnostenský list (ŽL).

Novými členy se mohou stát lidé z Čech a Moravy, ze Slovenska, Maďarska a Polska (pro každý stát je registrační balíček v příslušném jazyce). Nyní je zahájena spolupráce také s Rakouskem a Německem.

Přihláška do klubu stojí jednorázově pouze 250,-Kč, dále neplatíte už nic, žádné další poplatky ani členské příspěvky tu nejsou. Získáte svůj unikátní přístupový PIN do své virtuální kanceláře, který máte dál již zdarma, je platný doživotně a bez podmínek. Po přihlášení můžete nakupovat vše, co potřebujete a kdykoliv potřebujete.

A co vše dostanete v registračním balíčku?

Je v něm potvrzená přihláška s vaším unikátním přístupovým PINem, dva základní katalogy, info o projektu, vzorky vitamínových nápojů a koktejlů s různými příchutěmi, ze kterých uděláte 10-20 litrů nápojů a vzorky parfémů známých světových vůní. Dále dostanete emailem nejdůležitější informace o všech eshopech, o tom jak náš klub funguje, jak funguje bodový systém, systém provizí a odměn. A taky naši stálou podporu a pomoc, kdykoliv potřebujete. Jsme pro vás k dispozici, my i náš hlavní lídr, 365 dní v roce.

Za své peníze tedy získáváte daleko větší hodnotu, než zaplatíte.

Najdete zde smysluplnou činnost v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejících oborů současnosti. A může ji vykonávat opravdu každý, kdo chodí nakupovat a je ochoten naučit se nad svými nákupy více přemýšlet. Doba se změnila a stále více věcí se přesouvá do virtuálního světa. Kdo se dokáže přizpůsobit a učit se novým věcem, má vyhráno.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli toho využít, tak jednorázových 250,-Kč není zas tak velký vklad do činnosti, která vám do budoucna přinese nejen peníze pro splnění vašich snů a plánů, ale i zdraví, více času na rodinu, přátele, můžete pomáhat druhým lidem a spoustu dalšího, co si jen přejete.

Jestli vám můžeme doporučit, pusťte se s chutí do objevování nových možností, nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Nakupit si potřebné věci stejně musíte, tak je nakupujte v eshopech přes váš PIN. Za to se vám přičítají body, o které nikdy nepřijdete a vaše odměny stále rostou. Rádi vás všechno potřebné naučíme a se vším pomůžeme. U nás v týmu je to o vzájemné spolupráci a pomoci jeden druhému.

Je to moderní systém obchodu, který se rychle rozvíjí a má velkou budoucnost. Není potřeba stále stavět různé supermarkety, platit obrovské sumy za reklamu v médiích, letáky ve schránkách a billboardy kolem silnic. Toto je daleko efektivnější způsob nakupování. A jeho součástí můžete být i VY!

Celý svět se mění a vy musíte s ním. Vyhraje jen ten, kdo se přicházejícím změnám dokáže přizpůsobit a nebojí se jich!

Hlavní věcí je tedy pochopit, že tento obchod je VÁŠ!
A stojí vás jednorázově pouze 250,-Kč!

A tak choďte nakupovat do svého obchodu (přes váš PIN). Nechoďte nakupovat ke konkurenci ty věci, které si můžete koupit ve svém vlastním obchodě. Nedávejte vydělávat někomu jinému! Nadešla doba, kdy je daleko lepší nehledat už žádné slevy, ale naučte se nakupovat chytřeji!


Registrace do klubu spotřebitelů:  ZDE najdete bližší informace