Naše proč a bohatství pro všechny

Proč jsme se pustili do objevování tohoto způsobu nakupování? Co chceme dokázat? Jaké jsou naše vize a cíle? Proč pracujeme pro spokojenost a bohatství druhých lidí?

Celý život od maturity v roce 1984 jsme chodili do práce, kde jsme vlastně pracovali na projektech, snech a cílech někoho jiného. Ale kolikrát si člověk říkal, jak by bylo krásné pracovat a rozvíjet své podnikání. Ale na čem pracovat, co je možné začít dělat bez kapitálu a aspoň s trochou jistoty, že se člověk prosadí?

V roce 2013 jsme se poprvé dostali k síťovému marketingu a měli možnost poznat, že je to legální a skvělé podnikání, na které člověk nepotřebuje žádné vstupní investice, jako je tomu u běžného podnikání, takže ho může dělat každý, kdo chce v životě něčeho dosáhnout.

Hlavní činností v síťovém marketingu je pomáhat k úspěchu dalším lidem. Není to ve společnosti příliš časté pomáhat druhým k úspěchu a aby se dostali na stejnou nebo i všší pozici, než jsme sami. V zaměstnání je to nemožné - vedoucí nám těžko bude pomáhat, abychom byli lepší než on. A co v běžném podnikání? Taky nemožné - konkurence nám také nebude pomáhat, abychom byli lepší. Síťový marketing je v tomto naprosto jedinečný.

Naše práce je především o nakupování pro vlastní potřebu, o předávání informací a vytváření sítě lidí, kteří si také nakupují pro vlastní potřebu. Takže je opravdu nutné pochopit, že tato práce není o prodávání zboží jeden druhému, jako si stále myslí spoustu lidí. Ve správně fungujícím síťovém marketingu neexistují prodejci!

Síťový marketing je skvělý nástroj na vybudování si rostoucího pasivního příjmu a zajištění do budoucna. Nemusíte se tak nikdy obávat, že se něco zdraží, že přijdete o práci, nebo že onemocníte a už nebudete moci svoji práci dělat... Budete pro všechny tyto nenadálé události zajištěni. A nebo další myšlenka pro vás - dovedete si představit, jak byste se cítili, kdybyste svoji práci dělali bez ohledu na to, kolik za ni dostanete?

Global 3000 má skvělý systém práce a postup vytváření spotřebitelské sítě. Pracujeme takovým způsobem, že vždy nové členy přidáváme jednoho pod druhého. A oni dělají totéž. Dokonalá spolupráce celého týmu - každý tak pomáhá každému.
Body se tak v celé síti načítají naprosto všem a nikdy o ně nikdo nepřijde. Díky tomuto načítacímu systému se všichni posouváme stále výš a nemusíme svoji získanou pozici obhajovat každý měsíc stále znovu a znovu, jako je tomu u většiny podobných společností.

Plníme si tak postupně svoje sny - nakupujeme si pro osobní potřebu všechno, co nutně potřebujeme a stejně bychom si to někde koupit museli, a získáváme za tyto nákupy body, čímž si vytváříme postupně rostoucí pasivní příjem.

Kolik čeho člověk vlastně potřebuje, aby byl šťastný? Záleží na každém, jaké si nastavíte cíle, kam chcete jít, čím chcete být a co chcete dokázat. Je krásné nemuset se dívat, jestli si to či ono můžeme dovolit. Zajet si kdykoliv a kamkoliv zrovna chceme, bez ohledu na cenu a vybrat si dny podle počasí, ne jestli je sobota nebo neděle. Zajít si bez obav, jestli na to máme, třeba do jakékoliv restaurace. Koupit si na sebe vše, co se nám líbí a v čem se cítíme dobře. A moct kdykoliv pomoci finančně lidem, u kterých víme, že si sami nepomohou.
Naším cílem tedy je, mít stále dostatek prostředků, se kterými toho můžeme dokázat opravdu hodně, jak pro sebe, tak i pro ostatní, a žít tak život v radosti, poznávání a hlavně v klidu. A s velmi příjemným pocitem jistoty do budoucna.

Mít dostatek peněz není hřích. Mít peníze a dokázat si jich vážit a umět je použít pro radost svoji i ostatních lidí, je velký dar.

Jestli i vy máte své sny a cíle, a nynější příjem vám na to nestačí, nebo si chcete vytvořit další příjem, který vám pomůže v různých krizových situacích, máte touhu něco v životě dokázat, být soběstační a nezávislí na někom jiném, rádi vás přivítáme v našem týmu a s radostí vám se vším pomůžeme.
Vyplňte prosím VAŠE KONTAKTNÍ ÚDAJE, ozveme se vám a domluvíme se na dalším postupu, podle toho, co vás zajímá.