Kosmetika, parfémy aj.

Veškerá kosmetika Klubu GLOBAL 3000 bez parabenů a není testována na zvířatech.

 


Kosmetika s kaviárem,
který regeneruje a zpomaluje proces stárnutí pokožky. Současně hluboce hydratuje a dodává pokožce energii a svěžest. Caviar pomáhá s vyhlazováním vrásek, zpomaluje proces stárnutí a chrání pleť před negativími vlivy. Caviar obsahuje složky, které jsou důležité pro nově vzniklý život a tyto složky regenerují pokožku, dodává jí pevnost a elasticitu. Navíc obsahuje spoustu nejkvalitnějších surovin, vitamínů a olejů.

 


V pleťových krémech
najdete jak extrakt z kaviáru, tak i olej ze světlice barvířské, squalane z olivového oleje, panthenol, vitamín E, koenzym Q10, Aloe Vera, bambucké máslo, ...

 


Olivera cream je krém vhodný na péči o vysušené a rozpraskané ruce a paty. Je příjemný i na spálenou pokožku při opalování.

 


Parfémy
jsou inspirované světoznámými vůněmi pod vlastní značkou CLARIS BEAUTY, patřící Klubu GLOBAL 3000. Zatím máme 7 dámských parfémů a 3 pánské, ale brzy bude dalších pět. Výdrž parfému je téměř celý den a cena přímo lidová. Jestli chcete krásně vonět, velice vám je doporučujeme.

 


A také PEREME ZA BODY. Ekologický prášek je bez fosfátů a možno jej použít na všechny druhy prádla, kromě vlny a hedvábí. Je pro praní při všech teplotách a vhodný i pro lidi trpící ekzémy, lupenkou a jinými alergiemi.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Zatím jsme vyzkoušeli kosmetiku s kaviárem a krémy s koenzymem Q10. Všechny jsou velmi příjemné a nezanechávají na pleti pocit mastnoty. Po nanesení mám vždy pocit, že je pleť taková krásně hlaďounká, moc příjemné.