Sport a fyzická zátěž


Nápoj ILLA BCAA s nanokrystaly byl sestaven jako doplněk stravy nové generace. Vyvážené složení s nanokrystaly zajišťuje jeho maximální využití při sportu nebo jiné fyzicky náročné práci. Po tréninku urychlí regeneraci organizmu.

Iontový nápoj ILLA Hypo zajišťuje nejen dostatečný příjem tekutin do těla, ale i spoustu vitamínů a minerálů, které jsou potřeba doplňovat při sportu nebo větší fyzické zátěži, protože dochází díky vyššímu pocení k jejich rychlejšímu úbytku.

Mléčný nápoj se syrovátkovým izolátem Active Sport podporuje zdravou výživu pro sportovce a poskytuje vyvážený komplex živin s obsahem prebiotik. Syrovátkový izolát má nejvyšší biologickou hodnotu ze všech dostupných proteinů, což je výhodné pro stavbu svalové tkáně a slouží také jako energetický zdroj během cvičení nebo náročné práce. Vyznačuje se nízkým podílem tuku a laktózy.
Active Sport obsahuje také Colostrum, ve kterém jsou důležité minerální látky, aminokyseliny, imunoglobuliny, růstové faktory a proteiny.

_________________________________________________________________________________________________________________


NAŠE ZKUŠENOSTI:

Koupili jsme si Active Sport pro lepší výživu svalů při práci kolem domu a výlety do okolí. Dnešní kvalita masa není nic extra, tak když jsme ho hodně omezili, je dobré přidat kvalitní bílkoviny, aby mělo tělo dostatek potřebných kvalitních živin. Tento nápoj je krásně hustý, chutná jako vanilkový nebo čokoládový puding a je to skvělá alternativa příjmu kvalitních bílkovin. Přidáme k němu i VitaVlákninu Maxi a je z toho dobrá svačinka.