Reklamní sdělení
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Dogsporthttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce.
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

Zásady ochrany osobních údajů


GDPR (General Data Protection Regulation) je Obecné nařízení o ochraně osobních údajů podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, platném v ČR od 25.5.2018.

Pokud se budete chtít zaregistrovat do klubu spotřebitelů, najdete v tomto článku informace, jak bude s Vašimi daty nakládáno:

ZPRACOVÁNÍ DAT, KTERÁ ZADÁTE V ŽÁDOSTI O REGISTRACI

Vyplníte svoje údaje a na Vámi zadanou emailovou adresu přijde potvrzovací email. Do 24 hodin se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu. Během této doby Vaše údaje uchováváme v mailové schránce, která je opatřena heslem.

1) Pokud se rozhodnete pro registraci do klubu, tuto pro Vás rádi vyřídíme a Vaše údaje budeme uchovávat pro komunikaci s Vámi.
2) Když se nakonec rozhodnete, že o registraci zájem nemáte, Vaše údaje okamžitě a nenávratně vymažeme.

Čestně prohlašujeme, že s Vašimi daty bude nakládáno dle zákona. Vaše data neprodáváme třetím stranám ani s nimi dál jinak nenakládáme.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas je udělován zpracovateli údajů:
Provozovatelem je Helena Doubková, Vedrovice 148, 67175 Vedrovice, tel.: +420736449069, email:
zhdoubkovi@seznam.cz, IČ: 05188351, vedená jako fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona.

Rozsah zpracování:
Žadatel souhlasí se zpracováním následujících osobních údajů ze strany správce údajů:
a) identifikační údaje: jméno, příjmení, adresa
b) elektronické kontaktní údaje: email, telefon

Informace o zpracování osobních údajů a právech žadatele:
Osobní údaje žadatele jsou zpracovávány elektronicky i manuálně ve výše uvedeném rozsahu a k výše uvedeným účelům.

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ

Provozovatel stránek Helena Doubková je oprávněna nakládat s osobními daty a zpracovávat je pouze při splnění svých povinností. S těmito podmínkami žadatel souhlasí zaškrtnutím souhlasu při odesílání své žádosti a potvrzuje, že je s nimi seznámen a v celém rozsahu je přijímá.


Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 1.12.2020

 

Závěrečná ustanovení

  1. Správce pověřuje jako zpracovatele osobních údajů Poskytovatele služby WebSnadno blíže uvedeného na adrese https://www.websnadno.cz/pricelist/terms/?personal.